Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Shrnovače píce KUHN - GA

Díky svému technickému řešení se shrnovače KUHN vyznačují kvalitním a ke krmivu šetrným shrnováním. Dokonalé kopírování terénu a shrnování píce pery zabraňují ztrátám a kontaminaci píce hlínou. Bezproblémové shrnování píce s vysokou spolehlivostí a životností a vysokou výkonnost stroje umožňují speciálně tvarovaná ramena rotorů.

Další možností je pásový shrnovač MERXE MAXX 902.

 

 

GA jednorotorové

Shrnovače píce KUHN s jedním rotorem se vyrábí v pracovních záběrech 3,2 m až 5,0 m. Shrnovače GA 4121 až GA 5031 se dodávají s dvojitým převodem MASTERDRIVE a se zalomenými a tangenciálně uloženými rameny. Pro přepravu jsou ramena se 4 dvojitými prsty odnímatelná a po sklopení ochranných rámů se rotor automaticky zajistí proti otáčení. Všechny shrnovače doporučujeme vybavit tandemovou nápravou.

 

 

 

 

GA dvourotorové

Shrnovače se 2 rotory jsou tažené nebo návěsné a se středovým nebo stranovým shrnováním. Tažené shrnovače dodáváme v pracovních záběrech 3,0 až 8,8 m, se stranovým shrnováním a s možností nastavení shrnování 1 nebo 2 řádků. Návěsné shrnovače s hlavním rámem, podvozkem a otočnou hlavou pro připojení do spodních ramen hydrauliky traktoru dodáváme se středovým shrnováním o záběrech 5,65 až 9,3 m a stranovým shrnováním o záběrech 3,0 m až 8,8 m. Návěsné shrnovače mají pro přepravu hydraulicky sklopné rotory do transportní polohy s maximální šířkou pod 3 m.

 

 

 

 

GA čtyřrotorové

Největším zástupcem shrnovačů KUHN je GA 13131 a 15131 se 4 rotory, z nichž je každý samostatně poháněn hydromotorem. Shrnovač má vlastní hydraulický systém umístěný na otočné hlavě závěsu, hnaný vývodovou hřídelí traktoru. Veškeré ovládání a nastavení včetně pracovní výšky a vysunutí rotorů je řízeno z kabiny traktoru. Pracovní záběr je hydraulicky nastavitelný v rozmezí 8,4 - 12,5 a 9,5 - 14,7 m a po složení do transportní polohy je přepravní šířka 3 m.

 

 

 

MASTERDRIVE

Masivní dvoustupňová převodovka pro velké zatížení. Kuželový a na něj navazující převod s čelním ozubením sníží přenášené síly a tím zajistí dlouhou životnost a spolehlivost.

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin