Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Nesené postřikovače KUHN

Nesené postřikovače KUHN mohou být vybaveny ocelovými nebo hliníkovými rameny s manuálním nebo hydraulickým skládáním. Nádrže o objemech 600 až 1800 litrů jsou vyrobené z odolného polyethylenu. Postřikovače je možno dovybavit širokou škálou volitelné výbavy.

 

Omnis 600-1200 L

Postřikovač Omnis se díky svému robustnímu svařovanému rámu hodí pro použití s různými variantami postřikovačích ramen. Nádrž o objemu 600 až 1200 litrů je vyrobena z polyethylenu a díky velikému sklonu dna v ní zůstává i při pracích na svazích málo zbytků.

 

Deltis 800-1200 L

Univerzální postřikovač Deltis s ideálním rozložením hmotnosti, snadným ovládáním a vysokou efektivitou je vyroben z kvalitní pružné oceli. Jeho připojení za traktor je jednoduché díky automatické rychloupínací konzoli EASY HITCH. Ramena jsou zavěšena pomocí paralelogramového zařízení OPTILIFT s dusíkovým tlumičem. Nádrž o objemu 800 až 1200 litrů je vyrobena z polyethylenu a díky velikému sklonu dna v ní zůstává i při pracích na svazích málo zbytků.

 

Altis 1300-1800 L

Univerzální postřikovač s ideálním rozložením hmotnosti, snadným ovládáním a vysokou efektivitou má rám vyrobený z kvalitní oceli. Jeho připojení za traktor je jednoduché díky automatické rychloupínací konzoli EASY HITCH. Ramena jsou zavěšena pomocí paralelogramového zařízení OPTILIFT s dusíkovým tlumičem. Nádrž o objemu 1300 až 1800 litrů je vyrobena z polyethylenu a díky velikému sklonu dna v ní zůstává i při pracích na svazích málo zbytků.

 

Porter 400-800L

Postřikovače Porter se dodávají v závislosti na modelu s rameny se šířkou 12, 15 nebo 18 metrů. Na ramenech jsou ve standardu držáky trysek MONOJET s rychloupínacím systémem, které umožňují výměnu trysky bez odpouštění postřiku. Nádrž postřikovače je o objemu 600 nebo 800 litrů a je vyrobena z polyethylenu.

 

 

Tažené postřikovače KUHN

Atlantique 2400-3200 L

Postřikovače Atlantique jsou robustní a kompaktní stoje, jejichž rám je z oceli formované za studena. Rám má výškově nastavitelnou oj, která umožňuje připojení k libovolnému traktoru. Mechanická odstavná noha je sklopná pod rám, což snižuje riziko poškození porostu. Nádrž o objemech 2400, 2800 nebo 3200 litrů je vyrobena z kvalitního polyesteru, je necitlivá k efektům UV záření a případě poškození i snadno opravitelná. Nádrž má velmi krátké dno, což snižuje pohyb postřikového produktu, stresové síly a zlepšuje vyprazdňování nádrže. Postřikovač je velmi dobře vyvážen díky centrální proplachovací nádrži. Oproti modelům Atlantique mají modely Grand Large čerpadlo chráněné plastovým krytem. Stroj je vybaven lehkými ale robustními hliníkovými rameny o šířce 18-30 metrů, které jsou odpružené 3D systémem EQUILIBRA, který zaručuje stabilní pozici ramen bez ohledu na nerovnosti.

 

 

Grand Large 2400-3200 L

Postřikovače Atlantique jsou robustní a kompaktní stoje, jejichž rám je z oceli formované za studena. Rám má výškově nastavitelnou oj, která umožňuje připojení k libovolnému traktoru. Náprava je oproti modelu Atlantique ve standardním vybavení odpružená pomocí pružin. Ve standardním vybavení jsou také u modelů Grand Large pneumatické brzy. Mechanická odstavná noha je sklopná pod rám, což snižuje riziko poškození porostu. Nádrž o objemech 2400, 2800 nebo 3200 litrů je vyrobena z kvalitního polyesteru, je necitlivá k efektům UV záření a případě poškození i snadno opravitelná. Nádrž má velmi krátké dno, což snižuje pohyb postřikového produktu, stresové síly a zlepšuje vyprazdňování nádrže. Postřikovač je velmi dobře vyvážen díky centrální proplachovací nádrži. Stroj je vybaven lehkými ale robustními hliníkovými rameny o šířce 18-30 metrů, které jsou odpružené 3D systémem EQUILIBRA, který zaručuje stabilní pozici ramen bez ohledu na nerovnosti.

 

Metris 3202-4102

Modely Metris jsou postřikovače s kompaktní konstrukcí, která zajišťuje vysoký komfort a bezpečnost během přepravy a minimální poškození rostlin při práci. Odstavná noha může být v mechanickém nebo hydraulickém provedení je zabudovaná pod rám, kde nevyčnívá a nepoškozuje tak při práci porost. Tažnou oj je možné otočit, což umožňuje připojení do spodního i horního závěsu. Postřikovače Metris jsou kompletně odpružené, což zvyšuje komfort i bezpečnost při práci na poli, i při přepravě. Nádrž o objemu 3200 až 4100 litrů s vlnolamy je vyrobena z kvalitního polyesteru, který je v případě poškození jednoduše opravitelný. Díky svému tvaru se nádrž snáze vyprazdňuje a zůstává v ní méně zbytků. Pro lepší rozdělení hmotnosti a vyšší stabilitu stroje je proplachovací nádrž umístěna v zadní části stroje. Stroj je vybaven lehkými ale robustními hliníkovými rameny s rozpětím 18-36 metrů, které jsou odpružené 3D systémem EQUILIBRA, který zaručuje stabilní pozici ramen bez ohledu na nerovnosti.

Oceanis 4500-7700

Modely Oceanis mají podvozek z kvalitní oceli. Odstavná noha je zabudovaná do oje, kde nevyčnívá a nepoškozuje tak při práci porost. Tažnou oj je možné nastavit do 6 různých pozic, takže postřikovač může být vodorovně nezávisle na typu a velikosti traktoru. Postřikovače Oceanis mají odpruženou, což zvyšuje komfort i bezpečnost při práci na poli, i při přepravě. Nádrž o objemu 4500 až 7700 litrů s vlnolamy je vyrobena z kvalitního polyesteru odolnému vůči UV záření, který je v případě poškození jednoduše opravitelný. Díky svému tvaru s velkým sklonem dna se nádrž dobře vyprazdňuje a nezůstávají v ní žádné zbytky. Pro rovnoměrné rozložení hmotnosti a vyšší stabilitu stroje je proplachovací nádrž umístěna na středu stroje. Stroj je vybaven rameny s rozpětím 24-48 metrů, které jsou odpružené 3D systémem EQUILIBRA, který zaručuje stabilní pozici ramen bez ohledu na nerovnosti.

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin