Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Žací lišty KUHN - GMD

GMD 10

Nejlehčí diskové žací lišty od firmy KUHN s mechanickým jištěním, pružinovým odlehčením a možností hydraulického skládání do transportní polohy. Nízký plochý tvar převodové skříně je osazen eliptickými disky a umožňuje kvalitní sečení s nízkým nárokem na příkon ve všech porostech pícnin. Nově vybavena žací lištou řady 100 a systémem PROTECTADRIVE, který chrání převodový mechanismus v případě nárazu lišty na překážku.

 

 

GMD 100 GII

Diskové žací lišty do těžkých podmínek a pro větší zatížení. Pružinové odlehčení, mechanické jištění a hydraulické skládání pro přepravu zajišťují dlouhou životnost stroje a komfort obsluhy. Plochá žací lišta s koly pohonu s čelním ozubením a snadno vyměnitelnými moduly pohonu disků a potřebou malého příkonu, umožňuje sečení svahů do 35°. Lišty této řady jsou vybavené systémem PROTECTADRIVE, který chrání převodový mechanismus v případě nárazu lišty na překážku. Jednoduchá obsluha a údržba s vysokou provozní spolehlivostí jsou předností žacích lišt řady GMD.

 

 

GMD 100 F - čelní

Čelní žací lišty KUHN GMD se vyznačují kompaktní konstrukcí s malou vzdáleností těžiště od traktoru. Plovoucí zavěšení lišty pomocí tahového lichoběžníku zajišťuje perfektní přizpůsobení se povrchu pozemku. V kombinaci se zadní lištou KUHN GMD můžeme dosáhnout záběru více než 6 m.

Tato řada se standardně dodává se systémem PROTECTADRIVE, který chrání převodový mechanismus v případě nárazu lišty na překážku. Modely GMD 2820 F COMPACT a GMD 3120 F COMPACT jsou standardně vybaveny novou lištou OPTIDICS s doživotní olejovou náplní.

 

 

 

GMD LIFT CONTROL

Bezkonkurenčně nejlepší diskové žací lišty s hydropneumatickým patentovaným odlehčením LIFT CONTROL, bezpečnostním NON STOP jištěním a se středovým zavěšením lišty, jsou vyvinuté pro práci do nejtěžších podmínek a pro maximální výkony. Díky tomuto jedinečnému systému jištění a odlehčení bylo docíleno mnohem lepšího kopírování terénu, a proto můžete s žacími stroji KUHN sklízet píci rychleji a bezpečněji při minimálních provozních nákladech a vysoké kvalitě.

Tato řada se standardně dodává s novou lištou OPTIDICS s doživotní olejovou náplní a se systémem PROTECTADRIVE, který chrání převodový mechanismus v případě nárazu lišty na překážku.

 

 

 

GMD 8730 TROJKOMBINACE

Žací trojkombinace KUHN GMD 8730 je složena z lišt GMD, které se vyznačují novým typem lišty OPTIDICS, která má doživotní olejovou náplň, hydropneumatickým systémem odpružení LIFT CONTROL a NON STOP jištěním. Obě zadní lišty jsou zavěšeny na centrálním rámu, který umožňuje boční posunutí lišt o +/- 270 mm. Šířka GMD 8730 v přepravní poloze nepřesahuje 3 metry.

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin