Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Obraceče píce KUHN - GF

Společnost KUHN se může pochlubit nejrozsáhlejším a nejuniverzálnějším sortimentem obracečů na trhu. Díky své jednoduché, kompaktní a lehké konstrukci se obraceče KUHN hodí o pro práci v náročných kopcovitých terénech. Tažené modely nabízejí výkonnost až 15 ha za hodinu. I přes velký pracovní záběr jsou obraceče KUHN při transportu bezpečné, protože všechny jejich části jsou pevně zajištěny.

 

GF nesené

Obraceče KUHN s připojením do tříbodového závěsu traktoru dodáváme v záběrech od 4,2 m do 8,7 m. Pohon rotorů je přenášen pomocí patentovaných prstových spojek DIGIDRIVE. Obraceče mají dle typu 4 - 8 rotorů, každý s 4 - 7 rameny s dvojitými prsty. Stroje mohou být vybaveny hydraulickým natáčením kol.

 

 

GF polonesené

Polonesené obraceče KUHN se připojují do tříbodového závěsu - výhodou tohoto zapojení je v případě potřeby možnost zvednou spodní táhla a tím zvednout i obracecí pera, což najde uplatnění zejména při práci na nerovném povrchu nebo při přejíždění kolejí. Tyto obraceče mohou být agregovány s menšími traktory. Pohon 6 - 10 rotorů je přenášen přes prstové spojky DIGIDRIVE. Tažené obraceče dodáváme v pracovních záběrech 7,7 m - 10,8 m.

 

 

GF tažené

Obraceče s největšími pracovními záběry 13 m - 17,2 m se vyrábí s připojením do spodního závěsu traktoru a vlastním přepravním podvozkem. Samozřejmostí jsou prstové spojky DIGIDRIVE pro pohon rotorů. Dle typu mají obraceče 12 - 16 rotorů s 6-ti rameny. Všechny modely jsou vybaveny hydraulickým natáčením kol.

 

 

DIGIDRIVE

Patentované prstové spojky DIGIDRIVE jsou vykované z tvrzené oceli, což jim zajišťuje vysokou pevnost. Tento jedinečný systém je použit místo křížových kloubů a obracečům KUHN zajišťuje stálý pohon rotorů v každé poloze. Tyto jednoduché, bezúdržbové a přitom maximálně spolehlivé spojky DIGIDRIVE výrazně zjednodušily údržbu obracečů KUHN a zvýšily jejich životnost a výkonnost .

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin