Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Nesené a tažené žací mačkače KUHN - FC

FC LIFT CONTROL nesené

Čelně a vzadu nesené žací mačkače KUHN mají patentovaný systém hydropneumatického odlehčení LIFT CONTROL a NON STOP jištění proti nárazu na překážku, který zajišťuje dokonalé kopírování terénu. Žací lišta je navíc vybavena systémem PROTECTADRIVE, který chrání převodový mechanismus v případě nárazu lišty na překážku. Kondicionér s plastovými V prsty a 888 nebo 615 ot./min. a nastavitelný protihřebenen, umožňují mnoho variant nastavení a přizpůsobení aktuálním sklizňovým podmínkám. Pro sklizeň jetele a vojtěšky jsou určeny dva mačkací pogumované válce.

 

FC 302 a 352 tažené

Žací mačkače FC 302 a 352 jsou prověřeny dlouholetou prací ve stovkách českých zemědělských firem. Mohou být vybaveny kondicionérem s volně uloženými železnými prsty a nastavitelným protihřebenem nebo pogumovanými válci. Podvozek a na něm zavěšená žací jednotka s kondicionérem umožňují velmi dobré kopírování terénu, které se nastavuje pomocí odlehčovacích pružin.

 

 

FC 303 a 353 tažené

Se středovou nebo stranovou ojí jsou dodávány žací mačkače FC 303 a 353. Dokonalé kopírování terénu, jednoduché nastavení, minimální nároky na údržbu, vysoká spolehlivost a životnost při maximálním nasazení, to jsou vlastnosti a přednosti FC 303 a 353. Otáčky železného kondicionéru s protihřebenem jsou jednoduše nastavitelné na 1000 nebo 660 ot./min. Mačkací pogumované válce mají 850 ot./min. Systém horizontálních pružin v nosném rámu udržuje konstantní přítlak v rozsahu 40 cm.

 

 

FC TROJKOMBINACE

Trojkombinace KUHN FC 813 a 883 jsou složeny z čelního žacího mačkače FC 313 F a dvou zadních žacích mačkačů FC 283 nebo FC 313 s hydropneumatickým systémem odpružení LIFT CONTROL a NON STOP jištěním. Oba zadní mačkače jsou zavěšeny na centrálním rámu, který umožňuje boční posunutí o +/- 270 mm. Šířka FC 813 i FC 883 v přepravní poloze nepřesahuje 3 m. FC 813 a FC 883 mohou být vybaveny kondicionérem s plastovými V prsty a protihřebenem. Mačkací válce lze požít pouze u FC 813.

 

 

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin