Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Podmítače KUHN

Talířové podmítače OTIMER+

Talířové podmítače OPTIMER+ jsou výborným strojem pro podmítání. Díky optimálnímu sklonu talířů a jejich tvaru dochází k ideálnímu pronikání do půdy a promíchání posklizňových zbytků a hnoje s hlínou. Díky své koncepci jsou podmítače OPTIMER+ velmi robustní a výkonné, což dokáží využít i ve velmi náročných podmínkách. V neseném provedení jsou k dostání v záběrech 3 m, 3,5 m a 4 m a v taženém provedení v záběrech 4 m, 5 m, 6 m a 7,5 m. Na výběr je několik typů válce - Packliner, který je vhodný i do vlhkých půd, T-liner vhodný do kamenitých půd nebo válec T-ring pro lehké a středně těžké půdy. Na přání je k podmítači OPTIMER+ možné dodat secí zařízení SH na malí semena.

 

 

Diskové brány DISCOVER

Diskové kypřiče DISCOVER se vyznačují robustním centrálním rámem, který se oproti běžným rámům diskových bran vyznačuje až dvojnásobnou pevností. Vysoká odolnost se projevuje i během dlouhodobého nasazení ve velmi náročných podmínkách. Centrální rám také umožňuje snadný přístup k jednotlivým částem stoje. Úhel řad disků je hydraulicky nastavitelný, díky čemuž se diskové brány snadno a rychle přizpůsobí pracovním podmínkám. Na výběr jsou dva typy válců - trubkové a pěchovací. Na přání je k diskovým branám DISCOVER možno připojit výsevní ústroji SH na malá semena.

 

Radličkové podmítače CULTIMER

Kypřiče řady Cultimer jsou vhodné jak pro mělké zpracování půdy v hloubkách 6-7 cm, tak i pro zpracování půdy až do hloubky 30 cm (řada Cultimer L až do hloubky 35 cm). Zakřivené hroty zajišťují promísení hlíny s posklizňovými zbytky, disky o srovnání hlíny a válce o její konsolidaci. Díky více řadám hrotů a velkým mezerám mezi hroty se stroj dokáže přizpůsobit různým podmínkám. Robustní rám a Non-Stop jištění jsou důvodem toho, že jsou stroje Cultimer velmi spolehlivé. Na přání je k radličkovému podmítači Cultimer možno připojit výsevní ústrojí SH na malá semena.

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin