Prodej zemědělské, komunální
a stavební techniky na Vysočině

Pluhy KUHN

Nesené otočné pluhy KUHN 

Pluhy řad Master, Multi-Master a Vari-Master mají velmi robustní konstrukci a velmi snadno se nastavují. Rám je vyztužen trojúhelníkovou výztuhou, která zvyšuje jeho pevnost v místech, kde dochází k největšímu pnutí. Nesené otočné pluhy KUHN jsou dodávány se 2 až 7 orebními tělesy. Modely jsou vybaveny jištěním proti kamenům pro různé pracovní podmínky - buď pomocí střižného šroubu nebo Non-Stop hydraulického jištění. Nesené otočné pluhy KUHN jsou vyráběny v mnoha řadách do různých podmínek tak, aby splňovaly požadavky na ně kladené. Pluhy jsou dodávané v několika variantách. Varianta Master s pevně stanoveným záběrem, varianta Multi-Master se stupňovitým mechanicky nastavitelným záběrem orebního tělesa 14", 16" a 18" nebo ve variantě Vari-Master s hydraulicky nastavitelným záběrem orebního tělesa v rozsahu 12" až 20".

 

 

Polonesené otočné pluhy KUHN

Pluhy řad Manager a Leader mají velmi robustní konstrukci a velmi snadno se nastavují. Rám je vyztužen trojúhelníkovou výztuhou, která zvyšuje jeho pevnost v místech, kde dochází k největšímu pnutí. Polonesené otočné pluhy KUHN jsou vybaveny jedním opěrným kolem (Leader) nebo dvoukolovým podvozkem (Manager) pro větší stabilitu. Jsou dodávány se 5 až 8 orebními tělesy. Modely jsou vybaveny jištěním proti kamenům pro různé pracovní podmínky - buď pomocí střižného šroubu nebo Non-Stop hydraulického jištění.

Polonesené otočné pluhy KUHN jsou vyráběny v mnoha řadách do různých podmínek tak, aby splňovaly požadavky na ně kladené. Pluhy Manager jsou dodávané buď ve variantě Master s pevně stanoveným záběrem nebo ve variantě Vari-Manager s hydraulicky nastavitelným záběrem orebního tělesa v rozsahu 12" až 20". Pluhy Leader jsou dodávané ve variantách Multi-Leader se stupňovitým mechanicky nastavitelným záběrem orebního tělesa 14", 16", 18" a 20" nebo ve variantě Vari-Leader s hydraulicky nastavitelným záběrem orebního tělesa v rozsahu 12" až 20".

 

 

Naši partneři

Kuhn
New Holland
WTC
Schaffer
Wisconsin